like a shot gun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 blake, calvin bastien

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
calvin blake

calvin blake


Število prispevkov : 2
Join date : 12/10/2013

blake, calvin bastien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: blake, calvin bastien   blake, calvin bastien Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 2:04 am


[You must be registered and logged in to see this link.]

▲ 33 ▲ ian somerhalder ▲ Neurologist



calvin bastien blake. lahko bi rekli, da sem bil vedno neke vrste ponos svoji družini. najstarejši od treh sinov, poleg tega tudi najpametnejši, najbolj prebrisan in najbolj privlačen - nič čudnega, da so moji starši od mene pričakovali ogromno. bil sem pač očitno iz obetavnega materiala, vedeli so da me lahko dobro pregnetejo v točno takega človeka ki jim bo všeč, a nekako niso pričakovali da bo moja inteligenca povzročila, da si bom svoje mnenje ustvarjal hitro in intenzivno. čeprav so moji sorodniki od mene pričakovali da svoj hollywoodski videz unovčim v filmski ali novinarski industriji sem se podal na študij medicine ter se specializiral v enega najbolj uspešnih nevrologov na svetu.

moje življenje je bilo popolno. imel sem vse kar bi si lahko zaželel; odlično službo, družino ki me je podpirala in konec koncev tudi slavo, po kateri sta tako zelo hrepenela moja starša. kljub temu da moje mesto ni bilo pred kamerami sem se proti svoji volji mnogokrat znašel pred njimi - zvezdniki z debelimi denarnicami so bili tako ali tako edini, ki so si lahko privoščili moje dobro zabeljene storitve. in ko sem jim šaril po možganih so mi prinašali več in več prepoznavnosti, več in več slave. genij so mi rekli, moški s čudežnimi rokami, kajti na moji operacijski mizi ni umrl še nihče. očitno jih je prevzela moja očarljivost saj sem se vedno znal pogovarjati z ljudmi, jih spraviti  smeh ali v posteljo, če se mi je tako zahotelo. pa vendar je v moje življenje kaj kmalu stopila ženska ki me je popolnoma prevzela ter preden sem se tega dobro zavedal sem ji pred oltarjem dahnil usodni da.

če sem kdaj v življenju izkusil resnično ljubezen je bila to ona. pa vendar sem bil jaz tisti ki je bo avtomobilski nesreči odprl njeno lobanjo ter poskušal rešiti vas tistih nekaj kar je ostalo od njene raztreščene glave. izgubil sem jo. bolnišnica je moj spodrsljaj zadržala zase, kajti svojega slovesa nezmotljivega nevrologa se nisem smel znebiti; a njena smrt je še dolgo odmevala v meni kot zatajen spomin, krik na pomoč ki ga ne sliši nihče. nato so cigarete postale moje zveste sopotnice, dekleta o se v moji postelji oglašala samo za eno noč in alkohol je bil  mojih žilah prisoten prav toliko časa kot kri.

calvin je zlomljen, poteptan, čustveno mrtev. je osvajalec in lomilec ženskih src ki je lahko izjemno očrljiv ter zabaven, če as želi spravit v svojo posteljo. več kot odličen zdravnik, i pa je svoje življenje zavozil v napačno smer.

▲ ems!? ▲ some, yes ▲ none atm
Nazaj na vrh Go down
she-wolf
Admin
she-wolf


Število prispevkov : 151
Join date : 12/06/2013

blake, calvin bastien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: blake, calvin bastien   blake, calvin bastien Icon_minitimeNed Okt 13, 2013 5:55 am

Dobrodošel na forumu
coffe and shoes !


Tvoj opis je bil sprejet !


Celoten forumski team ti želi prijetno pisanje in obilo
zabave na forumu.

Še pred tem pa se oglasi v temi Face Claim in
Home sweet home.
Nazaj na vrh Go down
https://coffeandshoes.slovenianforum.com
 
blake, calvin bastien
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
like a shot gun :: 
LOG IN
 :: 
➥ CHARACTER CREATION
 :: ➥ ACCEPTED
-
Pojdi na: