like a shot gun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 chloe harper

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
chloe harper

chloe harper


Število prispevkov : 5
Join date : 07/10/2013

chloe harper Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chloe harper   chloe harper Icon_minitimePon Okt 07, 2013 7:25 am


[You must be registered and logged in to see this link.]
▲ 24 ▲ sarah bolger ▲ dress store
[You must be registered and logged in to see this image.]

celotne zgodbe ne poznam, vendar je tukaj nekaj.. šestnajstletno dekle po imenu suzanne je spoznalo dve leti starejšega fanta, richarda. seveda sta že prvi trenutek začutila nekaj drug do drugega, po letu dni njune zveze pa sta se pripravila tudi za nekaj več. saj je šlo samo za nezaščiten seks, nič drugega. vendar je po treh mesecih suzanne opazila veliko spremembo na njenem telesu. kljub nespremenjeni dietni hrani je bila bolj okrogla v trebuh. to je sporočila fantu, teden dni kasneje pa sta na nosečniškem testu videla majhno oznako, +. bila je noseča. dobre tri mesece. kako naj to pove staršem? naj splavi? ne. pobrala je stvari in skupaj sta iz neznano katerega kraja odšla v ameriko, se odločila otroka obdržati, a ga kasneje dati v rejništvo. in zdaj jaz, že 24 let poznam manjšo rejniško družino, od katere sem se odselila pred dobrimi šestimi leti. dovolj sem stara, da poskrbim zase. dobila sem delo natakarice v zatohlem baru seattla. ko mi je začelo primanjkovati denarja za najemnino stanovanja, kajti mi moj poklic ni prinesel ravno veliko, mi ni preostalo nič drugega, kot da začnem krasti. ali bo to denar ali pa bodo to raznoliki predmeti, ki jih bom imela sama ali pa jih bom prodala in iz njih dobila lep kupček denarja. počasi se daleč pride, mar ne? sprva sem jemala stvari okoli hiš bogatašev. tam najdeš majhne svetilke in lučke, potem so tukaj še kakšna oblačila, ki jih sušijo. vsega se najde, samo iznajdljiv moraš biti, kot jaz. seveda, nisem slišala nobenih govoric o ropih, zato sem ostala varna. dobiček se je višal in višal, da sem si lahko privoščila majhno poslopje v mestu in tam je počasi začela rasti trgovina z oblačili, ki pa je bila moja last. ne bi rekla, da je bila ustvaritev trgovine čisto po fer pleju, vendar kakorkoli že, posel je zacvetel. živim dobro življenje kot navadna prebivalka v mestu. moja karma me vodi navzgor po stopničkah, moja ambicioznost pa temu prav tako pripomore. ko stegnem jezik, se iz njega usuje na tisoče kletvic in sarkastičnih stavkov, čeprav poskušam biti spoštljiva in se trudim, da se ne bi podala po materinih poteh. saj se nisem, če pogledamo da še vedno nimam otroka in nisem imela nobene tako resne zveze.


▲ potato ▲ enough ▲ n/a
Nazaj na vrh Go down
she-wolf
Admin
she-wolf


Število prispevkov : 151
Join date : 12/06/2013

chloe harper Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chloe harper   chloe harper Icon_minitimeTor Okt 08, 2013 5:26 am

Dobrodošel na forumu
coffe and shoes !


Tvoj opis je bil sprejet !


Celoten forumski team ti želi prijetno pisanje in obilo
zabave na forumu.

Še pred tem pa se oglasi v temi Face Claim in
Home sweet home.
Nazaj na vrh Go down
https://coffeandshoes.slovenianforum.com
 
chloe harper
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
like a shot gun :: 
LOG IN
 :: 
➥ CHARACTER CREATION
 :: ➥ ACCEPTED
-
Pojdi na: